Skip to main content

Hakkımızda

StopEver markamız ile modern yaşam tarzına uygun, hayatı kolaylaştıran pratik ürünler sunuyoruz. Ana ilkemiz güvenli, pratik, kolay erişilebilir sağlıklı ürünler üretmektir.

2006 yılından itibaren OTC ürün yelpazesinde, yurtdışında milyonlarca insan tarafından beğeni ile kullanılmış yenilikçi ürünleri Türkiye’de başarı ile satışa sunmaya başlamıştır. İnterday Türkiyedeki sosyo ekonomik gelişimlere göre; tüketicilere en uygun ürünleri, partnerleri ile en mükemmel hizmet ile vermeyi amaç edinmiş olarak çalışmaya devam etmektedir.

10 yıldır, Türkiye’de başta ateş düşürmeye, ağrı gidermeye ve rahatlamaya yardımcı ürünler olmak üzere birçok modern yaşam tarzına uygun konfor arttırıcı ürün tüketiciyle buluşturuyoruz.

ISITICI Adet bandı Lady Comfort gibi hayata kesintisiz adapte olmanızı sağlayacak devrim niteliğinde ürünlerimiz için AR-GE çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyor; sizler için hep daha iyisine ulaşmayı hedefliyoruz. Tüm ürünlerimiz gerekli testlerden geçerek dünya standartlarına uygun ve CE belgesine sahip olarak üretilmektedir. İlaç içermeyen ürünlerimiz, herhangi bir ilaç tedavisine yardımcı olarak kullanılabilir. Yan etkisi olmadığından, tüm yaş gruplarında tüketimi uygundur.

Ellerinizi ve ayaklarınızı ısıtan pedlerden, migren ve baş ağrınızı azaltmaya yardımcı olan jel bantlara kadar hayata kesintisiz adapte olmanızı sağlayacak devrim niteliğinde ürünlerimiz için AR-GE çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyor; hep daha iyisine ulaşmayı hedefliyoruz.

Farklı ihtiyaçlara anında cevap verebilen geniş bir ürün yelpazesine sahip olan markamızı, yine geniş bir dağıtım kanalı ile Türkiye’nin her köşesine ulaştırıyoruz. İş birliği içerisinde olduğumuz Migros, Gratis ve Watsons gibi büyük zincir mağazalar aracılığıyla, StopEver ürünlerini erişebilir kılıyor; ayrıca hepsiburada.com gibi online satış kanalları ile oturduğunuz yerden de satın alabiliyorsunuz.

Diş ve Ağız Sağlığı

Dişlerinize iyi bakın, onlar da size iyi baksın, diş ve ağız sağlığı ürünülerini hemen keşfet!

İç Giyim Ürünleri

İç giyim ürünlerini keşfet!

Isıtıcı Soğutucu Ürünler

Ağrılarınızı gidermeye ve ateş düşürmeye yardımcı ürünleri keşfet!

Kişisel Bakım Ürünleri

Güvenli ve pratik kişisel bakım ürünlerini keşfet!

Sıcak-Soğuk Çok Kullanımlı Kompresler

Çok kez kullanımlı kompresleri keşfet!