Skip to main content

Hareket Halindeyken Bile Isı Terapisi

Günlük hayat, durmak bilmiyor. Herkes dışarıda, hayatın içinde. Sizin de, adet döneminizde, hızla akan hayatın içinde olmanız gerekiyor.

Adet döneminde yaşanan yoğun ağrılar,  hayatı zorlaştırabiliyor. İzin alarak ya da planları erteleyerek evlerde sıcak torbalarına sarılıp bu durumu daha rahat geçirmek mümkün. Ama hayat devam ederken, niye evde oturmak zorunda kalalım ki?

Lady Comfort Isıtıcı Ped, doğal ısı terapi etkili bant ile, 8 saate kadar süren sımsıcak bir destek olarak hep yanınızda! İç çamaşırınızın üstüne kolayca uygulanabilen ürün, günlük tüm işleri rahatça yapmaya olanak veriyor ve hareket halindeyken bile destek oluyor. Hayat aynen normal zamanlarda olduğu gibi devam edebiliyor. Eve kapanmaya, hayatı kısıtlamaya, kendinize engeller koymaya, hayata mola vermeye gerek yok! Lady Comfort Isıtıcı Ped ile daha rahat bir adet dönemi, daha güzel günler sizi bekliyor!

Yapmanız gereken çok basit: Lady Comfort Isıtıcı Ped’i yapıştır, ağrıyı yatıştır. 

Hayat bir yarışsa, ara veren siz olmayın!

Lady Comfort, doğal ısı terapi etkisi ile adet ağrılarının giderilmesine menstrual krampların azalmasına ve regl döneminde rahatlamaya yardımcı olan ısıtıcı bir banttır.

Lady Comfort Isıtıcı Ped, kolay kullanılır, pratiktir; günün her anında yanınızdadır.

Toplantıları ertelemeye, spora gitmemek için mazeret aramaya, alışverişe gitmek yerine sıcak su torbasına yapışık yaşama devri artık bitti. İşte, sporda, evde, alışverişte; her yerde kolaylıkla kullanabilen Lady Comfort, 8 saate kadar etkili ısıtıcı etkisi ile adet ağrılarını gidermeye yardımcı olur. İç çamaşırınızın üstüne kolayca yapıştırabileceğiniz bantlar, hayatınızı kolaylaştırmak için özel teknolojisi ve tasarımı ile en büyük yardımcınız olurken, Lady Comfort Isıtıcı Ped ile yapmanız gereken tek şey: Hayattan zevk almak olacak!

Günlük hayat hızla akıp giderken, adet ağrılarıyla uğraşmak hiç kolay değil! Ama artık, kolay kullanımı, pratik ve ergonomik tasarımı ile Lady Comfort Isıtıcı Ped, sizi adet döneminde de hayatı yaşamaya çağırıyor. 

Hayatı kısıtlamayın! Artık adet döneminizde o 10.000 adım atılacak, sunumlar yapılacak, alışveriş listesi tamamlanacak! Artık en büyük yardımcınız Lady Comfort ile, hayatı yaşamak daha rahat!