fbpx

StopEver #stopeveryeniyilsepeti ÇEKİLİŞ KURALLARI VE KATILIM ŞARTLARI

 

  1. #stopeveryeniyilsepeti çekilişi, 18 Aralık 2017 Pazartesi günü, saat 10:00’da @stopevercom instagram hesabından yayınlanacak bir görselle başlar ve katılım ücretsizdir.
  2. #stopeveryeniyilsepeti çekilişi, 22 Aralık 2017 Cuma günü, saat 10:00’da sona erer.
  3. #stopeveryeniyilsepeti çekiliş hediyeleri:

StopEver Hot Comfort – Cep Isıtan x2
StopEver Hot Comfort – Ayak Isıtan x2
StopEver Thermal Hot
StopEver Maxi Cold
StopEver Buz Yakı
StopEver İlk Yardım Seti
StopEver Cool Baby x2
StopEver Lady Comfort x2
StopEver Migraine Patch x2
StopEver Well Tooth Kürdanlı Diş İpi
StopEver Anahtarlıklı Diş İpi
StopEver Nasal Plast – Normal ve Büyük Boy

4.StopEver hediye edilecek ürünlerde stok durumuna bağlı olarak, ilgili ürün yerine farklı bir ürün gönderme hakkını saklı tutar.

5.#stopeveryeniyilsepeti çekilişine katılabilmek için 22 Araık 2017 Cuma günü, saat 09:59’a kadar yapılması gerekenlerin ilki katılımcının @stopevercom instagram hesabını takip etmesidir. Katılımcının ikinci yapması gereken şey ise, fotoğrafın (postun) altına yorum olarak 3 (üç) arkadaşını etiketlemesidir. Yalnızca her iki koşula da uyan kullanıcıların yorumları geçerli sayılacaktır.

6.Zaten @stopevercom hesabını takip edenlerin #stopeveryeniyilsepeti çekilişine katılabilmeleri için sadece fotoğrafın (postun) altına yorum olarak 3 (üç) arkadaşını etiketlemesi yeterli olacaktır.

7.18-22 Aralık 2017 tarihleri arasında #stopeveryeniyilsepeti çekilişine katılıp her iki koşula da uyan katılımcılar, 22 Aralık 2017 Cuma günü, saat 09:59’a kadar ‘Takibi Bırak’ yapmaları ve/veya fotoğrafın (postun) altına ekledikleri yorumu silmeleri durumunda ilgili katılımcılar değerlendirmeye alınmayacak ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.

8.Kullanıcıların yazdıkları yorumlarda genel ahlaka aykırı olan hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları gönderen kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

9.İlgili gönderi altındaki yorum bölümü dışındaki herhangi bir gönderi altında paylaşılan ya da sayfaya mesaj olarak gönderilen yorumlar, çekilişe dahil edilmeyecektir.

10.Hediye olarak StopEver tarafından gönderilecek 18 (onsekiz) ürün belirlenmiştir. Hediye edilecek ürünlerle ilgili StopEver, stoklarla ilgili durumlarda ilgili ürün yerine farklı bir ürün gönderme hakkını saklı tutar.

11.Çekiliş yalnızca @stopevercom instagram hesabında yayınlanacak olup, StopEver tarafından talihli 3 (üç) kişiye 18 (onsekiz) üründen oluşan bir hediye paketi gönderilecektir.

12.Çekiliş kapsamında kazanılan herhangi bir hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.

13.Çekilişi kazanan kişiler 22 Aralık 2017 Cuma günü saat 23:59’a kadar StopEver resmi instagram hesabından duyurulacaktır. Sonuçlar açıklandıktan sonra, 27 Aralık 2017 Çarşamba günü saat 18:00’e kadar kazanan kişilerin iletişim bilgilerini @stopevercom hesabına mesaj (Instagram DM ile) yoluyla bildirmeleri gerekmektedir.

14.Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir hediyeye hak kazanamazlar.

15.Gerekli görüldüğü takdirde, çekilişe katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.

16.Her tekil Instagram profili, sadece 1 kez çekilişe katılabilir. Katılımcının @stopevercom hesabını takip etme aşamasını tamamlamasını takiben bir kişinin birden fazla yorum yaptığı durumda, bu kişinin sadece çekiliş zamanlamasına uyan ilk paylaştığı yorum geçerli sayılacaktır. Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir.

17.StopEver çalışanları ve bu çekiliş yönetimi ve yürütülmesinin herhangi bir kısmıyla ilgili bir kişinin doğrudan akrabası (ebeveyn, kardeş, eş, çocuk) olanlar ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olmaları durumunda hediye kendilerine verilmeyecektir.

18.Çekilişe katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.