fbpx

StopEver Well Foot

Ayaklara
Özgürlüğe
Tam Destek

topuk-plasteri_web

Bu Yaz Çantanızdan Eksik Olmasın – StopEver Well Foot Topuk Plasteri

Havaların ısınması ile ayaklar özgürleşmeye başladı. Kış boyunca çizmelere, botlara, kalın çoraplara hapsolmuş ayakların ortaya çıkma zamanı geldi. Elbette hanımlarda sıcak hava ile beraber bu özgürlüğün ve rahatlığın tadını çıkartmak istiyorlar! Ancak her çeşit açık ayakkabı özgürlüğün, rahatlığın yanında, kullanımla beraber topuk/ ayak vuruklarını da getirebiliyor. Bu da plaster, yara bandı gibi estetik ve güzel görünmeyen ürünlerin kullanımını zorunlu kılabiliyor.
Hidrokoloid dokulu StopEver Well Foot – Topuk Plasteri ise şeffaf yapısı ile her duruma uyum sağlayıp, ayaklara özgürlük ve zarafet katıyor. Aynı zamanda esnek yapısı ile vuruk bölgesine sağlam bir şekilde yapışıyor, hızlı iyileşmeye yardımcı oluyor.
StopEver Well Foot – Topuk Plasteri; şeffaf, kolay kullanımlı ve esnek. Havalar ısınır ısınmaz çantanıza bir paket atın, ayaklarınıza iyi bakın!

StopEver Well Foot – Topuk Plasteri hangi durumlarda kullanılır?

Fiziksel ayak vuruklarının olduğu tüm durumlarda StopEver Well Foot – Topuk Plasteri kullanılmalıdır. Özellikle babet, sandalet, terlik ve benzeri, ayakları açıkta bırakan ayakkabı kullanımları için idealdir. Şeffaf olma özelliği ile hem vurukların hızla iyileşmesine yardımcı olur, hem de yara bandı ve benzeri ürünler gibi görsel rahatsızlık yaratmazlar. StopEver Well Foot – Topuk Plasteri, şeffaf olması nedeni ile düğün, nişan, kokteyl gibi özel gecelerin de görünmez kahramanıdır!

StopEver Well Foot – Topuk Plasteri ne işe yarar?
Hidrokoloid topuk plasterinin sert dış yüzeyi sürtünmeyi önlerken iç yüzeyindeki hidrokoloid doku baskıyı azaltır. StopEver Well Foot – Topuk Plasteri hijyeniktir, yüksek su tutma kapasitesi ile oluşan nemli ortam vuruk oluşma riskini en aza indirir. Yapıştırılan bölgeye sağlamca tutunarak korur ve yaranın daha hızlı iyileşmesine destek olur.

StopEver Well Foot – Topuk Plasteri nasıl kullanılır?
Kullanım öncesi cildinizin temiz ve kuru olmasına özen gösterin. Ürünün özel steril paketini açıp, koruyucu filmi kaldırın ve yapışkan yüzeyi vuruk olan bölgeye yapıştırın.

topukplasteri_normal_dikey_landingpage

Kolay kullanımlı,
esnek ve şeffaf topuk plasteri!

stopever-well_foot-heel_plaster

Kolay kullanımlı, esnek ve şeffaf topuk plasteri

  • Hidrokoloid topuk plasterinin sert dış yüzeyi sürtünmeyi önlerken iç yüzeyindeki hidrokoloid doku baskıyı azaltır.
  • Özel steril paketi ile hijyeniktir, yüksek su tutma kapasitesi ile oluşan nemli ortam vuruk oluşma riskini en aza indirir.
  • Yapıştırılan bölgeye sağlamca tutunarak korur ve yaranın daha hızlı iyileşmesine destek olur.
  • Ürünün özel steril paketini açıp, üzerindeki koruyucu filmi kaldırın ve yapışkan yüzeyi vuruk olan bölgeye yapıştırın.
  • Cildinizi temiz ve kuru olmasına özen gösterin.
  • Güneş ışığından koruyun ve serin bir yerde muhafaza edin.
  • Tek kullanımlıktır.
  • Bu ürün ilaç değildir.

Paket İçeriği: 4 Adet (2 adet 25 mm x 58 mm ve 2 adet 69 mm x 44 mm ) hidrokoloid içeren karma paket.

StopEver Well Foot – Topuk Plasteri ürünü ile ilgili kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun!

Yaz aylarında “MİGREN” ağrısı çekiyor musunuz? O zaman StopEver’ın diğer ürünlerine de bir göz atın!