fbpx

1. Yarışma, 14 Ağustos 2017 Pazartesi günü, saat 10:00’da @stopevercom instagram hesabından yayınlanacak bir görselle birlikte başlar ve katılım ücretsizdir.

2. Yarışma, 18 Ağustos 2017 Cuma günü, saat 10:00’da sona erer.

3. Yarışmaya katılabilmek için 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 09:59’a kadar yapılması gerekenlerin ilki katılımcının @stopevercom instagram hesabını takip etmesidir. Katılımcının ikinci yapması gereken şey ise, fotoğrafın (postun) altına yorum olarak 3 (üç) arkadaşını etiketlemesidir.

4. Bizi yarışmadan önce takip eden takipçilerin sadece yorum yazmaları yeterli olacaktır.

5. Yalnızca her iki koşula da uyan kullanıcıların yorumları geçerli sayılacaktır.

6. Katılımcıların ‘Takibi Bırakıp’ daha sonra yeniden ‘Takip Etmeleri’ durumunda katılımcının yorumu değerlendirmeye alınmayacak ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.

7. Kullanıcıların yazdıkları yorumlarda genel ahlaka aykırı olan hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları gönderen kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

8. İlgili gönderi altındaki yorum bölümü dışındaki herhangi bir gönderi altında paylaşılan ya da sayfaya mesaj olarak gönderilen yorumlar, yarışmaya dahil edilmeyecektir.

9. Yarışma sona erdikten sonra çekilişimiz, tamamen bağımsız bir internet sitesi olan www.kuracek.com üzerinden yapılacaktır. Yarışma kurallarına uygun yorum yapan herkesin adı tek tek internet sitesine girildikten sonra, internet sitesi, belirlenen sayıda kişiyi rastgele seçerek kazananları belirleyecektir.

10. Hediye olarak StopEver tarafından 5 (beş) ürün belirlenmiştir. Hediye edilecek ürünlerle ilgili StopEver, stoklarla ilgili durumlarda ilgili ürün yerine farklı bir ürün gönderme hakkını saklı tutar.

11. Yarışmamız yalnızca Instagram’da yayınlanacak olup, talihli 5 (beş) kişiye 5(beş) üründen oluşan bir hediye paketi gönderilecektir.

12. Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.

13. Çekilişi kazanan kişiler 18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 23:59’a kadar StopEver resmi instagram hesabından duyurulacaktır. Sonuçlar açıklandıktan sonra, 23 Ağustos 2017 Çarşamba günü saat 18:00’e kadar kazanan kişilerin iletişim bilgilerini mecrada mesaj (Instagram DM ile) yoluyla @stopevercom hesabına bildirmeleri gerekmektedir.

14. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir hediyeye hak kazanamazlar.

15. Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.

16. Her tekil Instagram profili, sadece 1 kez yarışmaya katılabilir. Katılımcının @stopevercom hesabını takip etme aşamasını tamamlamasını takiben bir kişinin birden fazla yorum yaptığı durumda, bu kişinin sadece yarışma zamanlamasına uyan ilk paylaştığı yorum geçerli sayılacaktır. Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir.

17. StopEver çalışanları ve bu yarışmanın yönetimi ve yürütülmesinin herhangi bir kısmıyla ilgili bir kişinin doğrudan akrabası (ebeveyn, kardeş, eş, çocuk) olanlar ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olmaları durumunda ikramiye kendilerine verilemeyecektir.

18. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.