fbpx

StopEver #parlayancekilis ÇEKİLİŞ KURALLARI VE KATILIM ŞARTLARI

 

 1. #parlayancekilis çekilişi, 24.02.2020 Pazartesi günü, saat 10:00’da @stopevercom instagram hesabından yayınlanacak bir görselle başlar ve katılım ücretsizdir.

 2. #parlayancekilis çekilişi 28.02.2020 Cuma günü, saat 10:00’da sona erer.

 3. #parlayancekilis çekiliş hediyeleri 2 adet StopEver ürünüdür:
  StopEver Diamond Touch Soft Göz Maskesi
  StopEver Pore Strip Siyah Nokta Plasteri

 4. Hediye olarak StopEver tarafından gönderilecek 2 (iki) ürün belirlenmiştir. Hediye edilecek ürünlerle ilgili StopEver, stoklarla ilgili durumlarda ilgili ürün yerine farklı bir ürün gönderme hakkını saklı tutar.

 5. #parlayancekilis çekilişine katılabilmek için 28.02.2020 Cuma günü, saat 09:59’a kadar yapılması gerekenlerin ilki katılımcının @stopevercom instagram hesabını takip etmesidir. Katılımcının ikinci yapması gereken şey fotoğrafı (postu) beğenmek ve son olarak da fotoğrafın (postun) altına yorum olarak 3 (üç) arkadaşını etiketlemesidir. Yalnızca her üç koşula da uyan kullanıcıların yorumları geçerli sayılacaktır.

 6. Zaten @stopevercom hesabını takip edenlerin #parlayancekilis çekilişine katılabilmeleri için sadece fotoğrafı (postu) beğenip, fotoğrafın (postun) altına yorum olarak 3 (üç) arkadaşını etiketlemesi yeterli olacaktır.

 7. 24-28 Şubat 2020 tarihleri arasında #parlayancekilis çekilişine katılıp her üç koşula uyan katılımcılar, 28.02.2020 Cuma günü, saat 09:59’a kadar ‘Takibi Bırak’ yapmaları ve/veya fotoğrafın (postun) altına ekledikleri yorumu silmeleri durumunda ilgili katılımcılar değerlendirmeye alınmayacak ve ödül almaya hak kazanamayacaktır.

 8. Kullanıcıların yazdıkları yorumlarda genel ahlaka aykırı olan hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları gönderen kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirmede jüri tarafından belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.

 9. İlgili gönderi altındaki yorum bölümü dışında herhangi bir gönderi altında paylaşılan ya da sayfaya mesaj olarak gönderilen yorumlar, çekilişe dahil edilmeyecektir.

 10. Çekiliş yalnızca @stopevercom instagram hesabında yayınlanacak olup, StopEver tarafından talihli 5 (beş) kişiye 2 (iki) üründen oluşan bir hediye paketi gönderilecektir.

 11. Çekiliş kapsamında kazanılan herhangi bir hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.

 12. Çekilişi kazanan kişiler 28.02.2020 Cuma günü saat 23:59’a kadar StopEver resmi instagram hesabından duyurulacaktır. Sonuçlar açıklandıktan sonra, 04.03.2020 Çarşamba günü saat 18:00’e kadar kazanan kişilerin iletişim bilgilerini @stopevercom hesabına mesaj (Instagram DM ile) yoluyla bildirmeleri gerekmektedir.

 13. Katılımcılar kişisel bilgilerinin tamamının doğru olduğunu kabul ve taahhüt ederler. Hatalı bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir hediyeye hak kazanamazlar.

 14. Gerekli görüldüğü takdirde, çekilişe katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.

 15. Bir kişi, bir kez ödül kazanma hakkına sahiptir.

 16. StopEver çalışanları ve bu çekiliş yönetimi ve yürütülmesinin herhangi bir kısmıyla ilgili bir kişinin doğrudan akrabası (ebeveyn, kardeş, eş, çocuk) olanlar ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olmaları durumunda hediye kendilerine verilmeyecektir.

 17. Çekilişe katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.