fbpx

StopEver Hot Comfort

ile bırakın
Soğuklar Sizden
Kaçsın!

hotcomfort_web

Hot Comfort Teknolojisi Nedir?

Hot Comfort Ayak Isıtan/ Hot Comfort Cep Isıtan, hava ile temas ettiğinde otomatik olarak ısı vermeye başlayan ısıtıcı bir banttır.
Hot Comfort Ayak Isıtan/ Hot Comfort Cep Isıtan, kolay kullanıma sahip pratiktir bir üründür.
Hot Comfort teknolojisi özellikle soğuk hava şartlarında koruması zor olan ve açıkta kalan el ve ayak bölgelerini sıcak tutmak üzere tasarlanmış ürünlerdir. Hava ile temas ettikten sonra kendiliğinden ısınıp, ayak Hot Comfort Ayak Isıtan ile 6 saatte kadar, Cep Isıtan ile 8 saate kadar süren etki ile gününüzü sıcacık, üşümeden geçirmenizi sağlar.
Gerek çorabınızın herhangi bir yerine yapıştırabileceğiniz Hot Comfort Ayak Isıtan, gerek cebinizde taşıyarak istediğiniz zaman ellerinizi ve vücudunuzu ısıtabileceğiniz Hot Comfort Cep Isıtan ürünleri, soğuk havaların kendini iyice hissettirdiği kış mevsiminde, dışarıda gezmeyi, çalışmayı, seyahat etmeyi, alışveriş yapmayı; keyifli hale getiriyor.
Yüzyılın en soğuk kışında, artık en büyük savunma Hot Comfort!

Gün Boyu Isıtan Konfor!

Yıllardır yaşanmayan bir soğuk hava dalgası, her yeri dondurmaya devam ederken, kat kat giyinsek de dışarıda bir yolunu bulup ayaklarımızı, ellerimizi donduran soğuğa teslim olmak; artık tarih oluyor!
Kendinden ısınan ve 6/ 8 saate kadar etkili Hot Comfort Ayak Isıtan ve Hot Comfort Cep Isıtan pratik kullanımı, kolay taşınma ve anında ısıtma özellikleri ile soğuk havaları sizi sıcak tutup, koruyor.
Kokusuz, kolay kullanımlı ve etkili. Hot Comfort Isıtıcı ürünleri ile artık ayaklar, eller sıcak; kafalar rahat!
Paketinden çıkarıp çorabınızın altına yapıştırdığınız ya da cebinizde taşıyacağınız Hot Comfort Isıtıcı ürünlerle, soğuk sizden kaçsın, siz değil!
Hayat akıp giderken, artık soğuk yüzünden ara vermeye gerek yok!

normal_dikey_landingpage

Soğuk Havalarda
Üşümeye Son!

Hot Comfort ürünü ile ilgili kampanyalardan haberdar olmak için hemen kayıt olun!

Soğuk havalarda “MİGREN” ağrısı çekiyor musunuz? O zaman StopEver’ın diğer ürünlerine de bir göz atın!